بازرگانی گز آراد
شنبه , تیر ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوستی / بازار انواع پشمک کاکائویی وانیلی تولید دوستی

بازار انواع پشمک کاکائویی وانیلی تولید دوستی

بازار انواع پشمک ایران با اینکه همراه با ارائه ی برندهای تولیدی متنوعی بوده است عرضه کنندگان پشمک از طعم های مختلف چون طعم کاکائویی با وانیلی و دیگر طعم های تولیدی نیز بوده اند مانند تولیدات پشمک دوستی تبریز.

عرضه پشمک لقمه ای

تولیدات انواع اصیل پشمک دوستی

برندهای اصیل و معروف از پشمک را در بازار ایران می توان نام برد که هر یک به نوبه ی خود براساس تولیدات متنوعی که داشته اند توانسته اند سهم بسزایی از بازار فروش را به خود اختصاص دهند. پس هر یک تولیدات خود را با نام های تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف کرده اند که طرفدارانی را به سمت خود جذب نموده اند.
از بین این انواع برندهای تولید کننده ی پشمک تبریز و یزد می پردازیم به تولید کنندگان پشمک تبریز با نام تجاری دوستی که البته این تولید کننده علاوه تولیدات مرغوب و درجه یک از پشمک ها دوست داشتنی ترین و خوشمزه ترین نوع دیگر از تنقلات شیرین در فصل گرما را نیز دارا می باشد و ان هم بستنی بوده است. پس این تولیدات اصیل از پشمک دوستی در بازار اعم از:

 1. پشمک الیافی
 2. پشمک لقمه ای
 3. پشمک طعم دار میوه ای
 4. پشمک طعم دار اسانسی
 5. پشمک بسته بندی کادویی
 6. پشمک لقمه ای کیلویی

انواع پشمک کاکائویی وانیلی تولید در بازار

خب در بین تولیدات این انواع و اقسام گوناگون از پشمک های دوستی یکی از طعم های تولیدی معروف در بین هر تولید کننده ای این پشمک های کاکائویی با وانیلی بوده است که در هر دو نوع الیافی با لقمه ای موجود هستند. و نوع تولیدات پشمک کاکائویی وانیلی دوستی در بازار تولید به شرح زیر می باشد:

 • پشمک کاکائویی لقمه شکلاتی
 • پشمک وانیلی لقمه شکلاتی
 • پشمک کاکائویی لقمه تافی
 • پشمک کاکائویی لقمه تافی مغزدار
 • پشمک وانیلی لقمه دانش اموزی

قیمت پشمک دوسر پیچ

بازار اینترنتی فروش عمده انواع پشمک طعم دار

بازار اینترنتی پشمک ایران با فروش عمده انواع پشمک های طعم دار میوه ای و غیره از نوع لقمه ای تا الیافی بهترین بازار فروش و فرصت برای عمده خریداران را فراهم ساخته است تا بتوانند این شیرینی و سوغاتی مخصوص تبریز را در جای جای ایران حتی بازارهای جهانی که با استقبال گرمی همراه بوده است توزیع و پخش نمایند. براساس درجه های کیفی در تولیدات نیز می توان گفت نرخ قیمت فروش متفاوتی را نیز دارا هستند.

قیمت پشمک دوسر پیچ

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک نسکافه ای

قیمت پشمک لقمه ای شکلاتی وانیلی

پشمک شکلاتی وانیلی با روکش های شکلات های شیری و کاکائویی و همچنین طعم های …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام