بازرگانی گز آراد
دوشنبه , مهر ۱۵ ۱۳۹۸
خانه / پشمک صادراتی / بازار فروش عمده پشمک لقمه صنعتی صادراتی

بازار فروش عمده پشمک لقمه صنعتی صادراتی

بازار فروش عمده پشمک لقمه صنعتی نوع صادراتی این مجموعه را می توانید از بین تولیدات انواع گوناگون پشمک ها تهیه و انتخاب نماید که با وجود درجه های کیفی متفاوت در تولید هر یک نرخ قیمت های فروش متفاوتی را نیز دارا هستند که مناسب در این مرکز عرضه می شوند.

قیمت پشمک دوسر پیچ

توليدات پشمک هاي صنعتي چگونه اند؟

خب توليد اين شيريني سنتي و يا تنقلات شيرين توليد تبريز در مجموعه به کمک دستگاه هاي صنعتي در نوع اليافي با لقمه اي تهيه و توليد مي گردد. و اين توليدات نوع پشمک هاي لقمه اي از پرفروش ترين ها بوده اند. پس پشمک صنعتي که در مدل لقمه اي با اليافي تهيه و توليد مي شود تنوع حاصله مربوط به توليدات با طعم هاي مختلف و مدل هاي متنوع در بسته بندي پشمک ها مي باشد و مدل هاي مختلف اين بسته بندي پشمک صنعتي به صورت زير هستند.

 1. پشمک بسته بندی کادویی
 2. پشمک بسته بندی فانتزی
 3. پشمک بسته بندی کلاسیک
 4. پشمک بسته بندی طاووسی
 5. پشمک بسته بندی لوکس
 6. پشمک بسته بندی لاکچری

صادرات عمده پشمک

معرفي انواع پشمک صنعتي صادراتي

و اما بهترين معرفي و انتخاب از پشمک هاي صنعتي صادراتي را مي توان به مدل هاي مختلف از توليدات انواع پشمک ها را پيشنهاد داد البته اين پيشنهادات خريد نيز براساس سنجش بازار فروش هر منطقه اي ارائه مي گردد که در درجه ي اول پايه و اساس انتخاب پشمک هاي صادراتي براساس طعم انها مي باشد که پرفروش ترين و بالاترين انتخاب پشمک صنعتي اعم از:

 • پشمک صادراتی زعفرانی
 • پشمک صادراتی شیری شکلاتی
 • پشمک صادراتی میکس
 • پشمک صادراتی میوه ای
 • پشمک صادراتی زنجبیلی
 • پشمک صادراتی دارچینی
 • پشمک صادراتی شکلات تلخ

عرضه پشمک صادراتی صنعتی در بازار فروش اینترنتی

بازار فروش پشمک صنعتی صادراتی را می توانید در این مرکز براساس نمونه های نام برده و معرفی شده دسته بندی انتخاب و خریداری نماید. گرچه هر یک همراه با نرخ قیمت های فروش متفاوتی هستند اما مناسب و بدون واسطه مستقیم از درب کارخانه تهیه و عرضه می شود در نتیجه بهترین و مناسب ترین نرخ قیمت را به همراه دارند.
این صادرات پشمک های صنعتی به کشورهای مختلفی ارسال می گردد من جمله کشورهای همسایه با حاشیه خلیج فارس که البته صادرات به کشورهای اروپایی با امریکایی نیز صورت می گیرد.

عرضه پشمک لقمه ای

برندهای صادراتی پشمک صنعتی

تولید کنندگان پشمک در بخش های مختلفی از استان آذربایجان را بسیار می توان دید که هر یک تولیدات خود را با نام های تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف کرده اند. بخشی از این تولید کنندگان تولیدات خود را در بازارهای صادراتی نیز عرضه می نماید که برخی از این برندهای پیشنهادی بازار پشمک ایران برای صادرات اعم از:

 • پشمک بابا کندی
 • پشمک دوستی
 • پشمک حاج یعقوب
 • پشمک حاج عبدالله

فروش عمده پشمک شیرین وطن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک لقمه ای

پخش عمده پشمک لقمه ای زعفرانی

پشمک لقمه ای زعفرانی بصورت پخش عمده ای از تنوع تولیدات صورت گرفته شده در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام