بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوستی / خرید اینترنتی پشمک زعفرانی دوستی

خرید اینترنتی پشمک زعفرانی دوستی

خرید اینترنتی پشمک زعفرانی که با پخش عمده انواع برند تولید کننده ی پشمک در کشور همراه بوده است. این خرید اینترنتی پشمک در ارتباط با خرید پشمک دوستی می باشد.  خرید اینترنتی برای نوع تولیدات پشمک های دوستی را می توان از انواع و اقسام مدل های گوناگون نام برد اعم از پشمک لقمه ای و پشمک الیافی.

هر تنقلات شیرینی را می توان دید که همراه با انواع طعم ها از رنگ بندی های مختلفی تهیه و تولید می شوند. پس تولید پشمک نیز به همین ترتیب بوده است. رنگبندی از طعم میوه ها تا اسانس ها که پشمک زعفرانی نوعی از انها بشمار می رود. انواع پشمک زعفرانی موجود در بازار کشور چند نمونه می باشد؟

خرید اینترنتی پشمک دوستی

معرفی انواع پشمک زعفرانی ایران

 1. پشمک زعفرانی دوستی
 2. پشمک زعفرانی حاج عبدالله
 3. پشمک زعفرانی آرامیس
 4. پشمک زعفرانی آدلین
 5. پشمک زعفرانی شلاله

خصوصیت و ویژگی های تولیدی پشمک زعفرانی هر یک از برندها متفاوت از یکدیگر بوده اند. از جمله ویژگی و خصوصیت متفاوت این پشمک زعفرانی موجود در بازار نوع بسته بندی، وزن جعبه و … عوامل را شامل می باشد.

ویژگی پشمک زعفرانی دوستی

انچه در این بخش برای خرید اینترنتی پشمک درنظر گرفته شده است مربوط به تولیدات پشمک زعفرانی این برند می باشد. تولید این پشمک زعفرانی که در نوع لقمه ای عرضه شده است ترکبیاتی از قبیل:

 1. آرد گندم
 2. شگر
 3. روغن
 4. زعفران

را دارا می باشد. نوع بسته بندی ان که مقوایی همراه با طرف یکبار مصرف بوده است که تعداد ۹ عدد پشمک لقمه ای زعفرانی را به همراه دارد. وزن تقریبی این پشمک زعفرانی دوستی نیز ۲۲۵ گرم بوده است. البته این پشمک زعفرانی را نیز می توان در مدل بسته بندی دوسر پیچ نیز تهیه نمود. با این وجود شناخت محصولات پشمک دوستی کمک شایانی به شما در انتخاب و خرید عمده ی پشمک ها می کند.

انواع پشمک کادویی دوستی

 • پشمک کادویی ریلکس
 • پشمک کادویی مدیسا
 • پشمک کادویی کلاسیک
 • پشمک کادویی سورپرایز
 • پشمک کادویی نایس
 • پشمک کادویی تشریفات

خرید اینترنتی پشمک دوستی خرید اینترنتی پشمک

سفارش خرید پشمک دوستی

مرکز خرید اینترنتی پشمک بهترین پشمک های ایرانی را برای مشتریان عرضه می نماید. پس می توانید خرید عمده از بهترین پشمک زعفرانی به قیمت نمایندگی در این بخش خریداری نماید. یکی از پشمک های زعفرانی که این روزها در بازار ایران معروف می باشد پشمک دوستی بوده است که انواع پشمک های خوشمزه ی با بسته بندی کادویی لوکس را به همراه دارد.

خرید اینترنتی پشم دوستی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک دوستی

مرکز فروش انواع پشمک دوستی

پشمک دوستی که در انواع گوناگونی از مدل پشمک های لقمه ای الیافی تهیه می …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام