بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , دی ۲۶ ۱۳۹۸
خانه / پشمک تازه / خرید مستقیم انواع پشمک تازه

خرید مستقیم انواع پشمک تازه

خرید پشمک به طور مستقیم از مرکزهای تولیدی منجر به خرید پشمک های تازه، مرغوب و باکیفیت از انواع پشمک ها می گردد که در این مرکز پیشنهاداتی از برندهای تولید کننده ی پشمک تبریز با یزدی بوده است.

پشمک توت فرنگی

معرفی تولیدات پشمک بازار ایرانی

برای معرفی یکی از محصولات خوشمزه چون پشمک که جزء شیرینی جات و یا تنقلات شیرین بازار ایرانی با صادرات بوده است می توان از انواع و اقسام گوناگون تولیدات ارائه شده نام برد و معرفی کرد. در درجه ی اول به معرفی قطب های تولید کننده ی این محصول در ایران می پردازیم که تبریز با یزد از بهترین سوغاتی های این بخش بشمار می رود و در دل خود مرکزهای تولید کننده ی بسیاری را جای داده است.
تولیداتی که از این پشمک در بازار ارائه شده است چون تولیدات سنتی پشمک از نوع الیافی با لقمه ای ان بوده است اما امروزه با وجود این دستگاه های صنعتی ان را در مدل های مختلف تهیه تولید و ارائه داده اند پس نمونه های موجود در بازار از پشمک ها عبارتنداز:

 • پشمک الیافی لقمه طعم دار
 • پشمک الیافی لقمه کیلویی
 • پشمک الیافی لقمه بسته بندی
 • پشمک لقمه ای شکلاتی
 • پشمک الیافی لقمه میوه ای
 • پشمک الیافی لقمه اسانس دار

خرید پشمک شکلاتی

انواع پشمک تازه در بازار تولید فروش

هدف و قصد این بخش از عرضه ی پشمک در بازار تولیدات نوع پشمک تازه بوده است که این پشمک های تازه تولید و موجود در بازار می تواند مربوط به تولیدات روز پشمک و همچنین تحولات جدید ارائه شده در تولید پشمک بوده باشد که در هر دو حالت این تولیدات روز و جدید از پشمک ها در این بخش ارائه می گردد. اما انواع پشمک تازه ی تولید روز در بین برخی از برندهای تولید کننده از طعم های گوناگون با مدل های متفاوت بسته بندی را می تواند تشکیل دهد. مانند:

 1. پشمک تازه طعم زنجبیلی
 2. پشمک تازه طعم دارچینی
 3. پشمک تازه طعم تافی مغزدار
 4. پشمک تازه طعم میکس میوه
 5. پشمک تازه طعم میوه شکلاتی
 6. پشمک تازه طعم زعفرانی شکلاتی
 7. پشمک تازه طعم گز پسته ای
 8. پشمک تازه طعم روکش شکلات آلبالویی

نرخ قیمت پشمک لقمه

فروش مستقیم انواع پشمک در خرید اینترنتی

و اما این خرید مستقیم پشمک تازه و به روز بازار تولید که مهم ترین بخش و مسئله برای هر عمده خریداری بوده است در این سفارشات خرید اینترنتی توسط این مجموعه می تواند بهترین فرصت در سرتاسر بازار کشور بوده باشد. انواع پشمک تولید روز و تازه می تواند هر یک از نوع پشمک های لقمه ای الیافی، شکلاتی طعم دار به صورت بسته بندی کیلویی را تهیه نماید.
گرچه نرخ قیمت موارد نام برده شده از پشمک ها متغیر بوده اند اما به دلیل عرضه ی مستقیم و بدون واسطه همواره نرخ قمیت درب کارخانه را شامل می گردند.

نرخ قیمت پشمک لقمه

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پشمک دانش آموزی

مرکز فروش پشمک تازه حاج یعقوب

مرکز فروش پشمک حاج یعقوب که بازار پشمک ایران بوده است بهترین فرصت برای عمده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام