بازرگانی گز آراد
دوشنبه , مهر ۱۵ ۱۳۹۸
خانه / پشمک لقمه ای / خرید مستقیم پشمک لقمه ایی

خرید مستقیم پشمک لقمه ایی

پشمک لقمه ایی یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین نوع پشمک های تولیدی در بازار محسوب می گردد. این فروش عمده تولیدات انواع پشمک لقمه ای در بازار همراه با یک خرید مستقیم از مرکزهای تولیدی صورت می گیرد بنابراین با قیمت های فروش مناسبی همراه هستید.

نرخ قیمت پشمک لقمه

بهترین پشمک لقمه ای درجه یک در بازار

آنچه توسط این بخش و مرکز فروش اینترنتی از تنقلات شیرین ارائه می گردد پشمک نام دارد. پشمک یکی از دوست داشتنی ترین نوع تنقلات در بین تمامی گروه های سنی بوده است و تنوع در تولیدات هر روزه روبه افزایش بوده است. گرچه مرحله ی اولیه از تولید پشمک در نوع الیافی می باشد می بینیم که تولیدات نوع لقمه ای یکی از پرطرفدارترین انها گشته است.
و این تولیدات انواع پشمک لقمه ای از بهترین ها و درجه یک ترین در بازار تنوعی از تولیدات طعم و مزه های مختلف با مدل های متنوع بسته بندی می باشد که همراه با برندهای تولید کننده ی متعددی در بازار تبریز با یزد بوده اند. این بهترین تولید کنندگان پشمک درجه یک در بازار ایران به شرح زیر هستند گرچه تمامی تولیدات کنندگان پشمک بهترین ها از درجه های کیفی متفاوت را ارائه می دهند.

 1. پشمک درجه یک حاج عبدالله
 2. پشمک درجه یک حاج اکبر
 3. پشمک درجه یک حاج یعقوب
 4. پشمک درجه یک دوستی
 5. پشمک درجه یک شیرین وطن
 6. پشمک درجه یک آرامیس
 7. پشمک درجه یک آدلین

قیمت انواع پشمک کیلویی

معرفی انواع تولیدات پشمک لقمه ای

گفته شد که یکی از بهترین های تولید در پشمک مربوط به تولیدات پشمک لقمه ای بوده است. این پشمک لقمه ای نیز متنوع ترین را در بین دنیای پشمک به خود اختصاص داده است. و در بازار فروش و تولید نمونه های متنوعی را می توان نام برد و دسته بندی کرد که براساس نوع ذائقه با سلیقه های مختلف افراد در بازارهای فروش پخش می گردند.
این تنوع در تولیدات پشمک لقمه ای را می توان از لحاظ طعم و مزه با مدل های بسته بندی تولیدات صورت گرفته معرفی کرد. که نمونه های موجود و پرفروش این پشمک های لقمه ای در بازار به شرح زیر هستند.

 • پشمک لقمه ای شیری شکلاتی
 • پشمک لقمه ای میوه ای
 • پشمک لقمه ای زنجبیلی دارچینی
 • پشمک لقمه ای زعفرانی
 • پشمک لقمه ای گزی
 • پشمک لقمه ای کلاسیک
 • پشمک لقمه ای شکلات تلخ

خرید پشمک شکلاتی

مرکز خرید عمده پشمک لقمه ای مستقیم

جهت سفارشات خرید عمده با بهترین و نازلترین نرخ قیمت می توانید در خرید های مستقیم از بخش های تولیدی تهیه نماید که بهترین و سریع ترین بخش و مرکز فروش مجموعه وب سایت های اینترنتی من جمله این مرکز بوده است که عرضه کننده ی عمده تولیدات مرغوب و درجه یک از بهترین پشمک لقمه ای به طور مستقیم از درب کارخانه بوده است. پس با ما در ارتباط باشید.

خرید پشمک شکلاتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک حاج عبدالله

فروش پشمک صادراتی لقمه الیافی به دبی

فروش پشمک صادراتی به کشورهای مختلفی از جهان ارسال می گردد. براي مثال يکی از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام