بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , مرداد ۳۱ ۱۳۹۸
خانه / پشمک الیافی / سفارش خرید پشمک صادراتی درجه یک الیافی

سفارش خرید پشمک صادراتی درجه یک الیافی

سفارش خرید پشمک در هر منطقه ای از بازار کشور متفاوت بوده است. پس سفارشات خرید پشمک این مرکز متنوع از انواع پشمک ها برای مراکز مختلف استانی کشور ارسال می گردد. سفارش خرید پشمک صادراتی نمونه ای از این سفارشات بوده که در ارتباط با سفارش خرید پشمک الیافی درجه یک بوده است.

سفارش خرید پشمک

انواع سفارشات پشمک صادراتی

پشمک که از دسته تنقلات شیرین و سوغات تولیدی بخش تبریز با یزد بوده است علاوه بر اینکه در بازار ایران همراه با طرفداران بسیار و بی شماری می باشد می توان شاهد بازار پرفروش این پشمک در سایر کشورهای دنیا نیز بوده باشیم. پس بخشی از تولیدات پشمک روانه ی بازار داخلی و بخشی دیگر در بازارهای جهانی عرضه می شود. اما این انتخاب ها و سفارشات برای خرید پشمک صادراتی متشکل از انواع و اقسام سفارشات تولیدی پشمک ها می باشد اعم از لقمه ای تا پشمک های الیافی. هر یک از دو نمونه ی معرفی شده تنوعی از تولیدات را به همراه دارند پس سفارشات متنوع بوده اند. مانند:

  • پشمک صادراتی الیافی- وانیلی
  • پشمک صادراتی الیافی- کاکائویی
  • پشمک صادراتی الیافی- زعفرانی
  • پشمک صادراتی الیافی- میوه ای

سفارش خرید پشمک

خصوصیت پشمک الیافی صادراتی

با اینکه نوع سفارش خرید پشمک صادراتی می تواند از نوع پشمک های لقمه ای با روکش های شکلاتی فله ای و کادویی بوده باشد اما خصوصیتی که پشمک های الیافی برای صادرات دارند علاوه بر طعم های متنوع در اوازن مختلفی بسته بندی نیز می شوند. وزن بسته بندی این پشمک الیافی صادراتی اعم از:

  1. پشمک الیافی ۵۰ گرمی
  2. پشمک الیافی ۶۰ گرمی
  3. پشمک الیافی ۱۰۰ گرمی
  4. پشمک الیافی ۱۵۰ گرمی
  5. پشمک الیافی ۳۰۰ گرمی

سفارش خرید پشمک

مرکز خرید انواع پشمک صادراتی درجه یک

خرید پشمک درجه یک الیافی صادراتی همراه با پیشنهاداتی از برندهای گوناگون پشمک های تبریز بوده است و این خرید پشمک الیافی درجه یک صادراتی بنابر سفارشات مستقیمی که از کارخانجات تولیدی تهیه می گردد می توان گفت همراه با نرخ قیمت فروش مناسبی نیز بوده اند. پس تقاضای خود از تهیه و خرید پشمک صادراتی را در این مرکز به ثبت رسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک الیافی

فروش اينترنتي پشمک اليافي فله اي

پشمک الیافی فله ای من جمله مدل تولید پشمک و ارائه شده در بازار فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام