بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , مرداد ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / پشمک صادراتی / صادرات پشمک میوه ای عمده فله لقمه

صادرات پشمک میوه ای عمده فله لقمه

پشمک میوه ای فله

پشمک میوه ای فله که از نوع پشمک های لقمه ای با روکش های شکلاتی همراه بوده است در این بخش از مرکز فروش صادرات صورت گرفته جهت ارسال به کشورهای مختلف جهانی انجام می گیرد بنابراین علاوه بر فروش کیلویی عرضه ی نوع بسته بندی کادویی امکان پذیر می باشد.

طعم های پرطرفدار پشمک میوه ای

پشمک جزء تنقلات شیرین و خوشمزه ای بوده است که هر گروه سنی طرفدار این تنقلات شیرین می باشد بنابراین نمونه و مدل هایی که از این پشمک می توان نام برد و معرفی کرد در نوع لقمه ای روکش دار با طعم های مختلف و نوع پشمک های الیافی بوده است حال تنوع حاصله در تولیدات این محصول را می توان به طعم دهنده هایی که داده می شود مرتبط کرد.

پشمک میوه ای فله

بنابراین دنیای از طعم های مختلف را در بین پشمک ها می توان دید که چند طعم این پشمک ها به طعم های سنتی معروف هستند و این طعم ها شامل پشمک زعفرانی، وانیلی با کاکائویی بوده است و مجموعه سایر انواع طعم های دیگر عبارتنداز:

 1. پشمک میوه ای
 2. پشمک زنجبیلی
 3. پشمک دارچینی
 4. پشمک تافی بی مغز
 5. پشمک تافی مغزدار
 6. پشمک نسکافه ای
 7. پشمک گزی
 8. پشمک پسته ای
 9. پشمک نعنایی
 10. پشمک گل سرخ
 11. پشمک زعفرانی شکلاتی

پشمک میوه ای کیلویی

پیشنهادات صادراتی پشمک ایران

خب این محصول همچون سایر تنقلات شیرین و خوشمزه در بازارهای جهانی پرطرفدار و پرفروش بوده است و می توان گفت که سالانه حجم بالایی از تولیدات پشمک روانه ی بازار صادراتی می گردد. پس در این مرکز بخشی از فروش نیز مربوط به سفارشات صادراتی پشمک می باشد و انچه از صادرات پشمک صورت می گیرد در نوع الیافی پاکتی با مدل پشمک های لقمه ای بوده اند.

پشمک لقمه ای حاج عبدالله

انچه می توان در این بخش از پشمک های صادراتی پیشنهاد داد براساس نوع تقاضای بازار مصرف کننده پیشنهادات متفاوت ارائه می گردد. برای نمونه می توان به صادرات پشمک میوه ای لقمه اشاره کرد، با اینکه در نوع بسته بندی کادویی وجود دارد ولی پرفروش ترین مربوط به نوع فله ای بوده است و انتخاب طعم های چون:

 • پشمک میوه ای میکس
 • پشمک میوه ای پرتقالی
 • پشمک میوه ای هندوانه ای
 • پشمک میوه ای توت فرنگی
 • پشمک میوه ای آلبالویی
 • پشمک میوه ای اناناسی
 • پشمک میوه ای انبه

مرکز فروش و صادرات پشمک فله لقمه

پشمک میوه ای فله

مرکز فروش پشمک از بازار پشمک ایران که در نوع اینترنتی و عمده مستقیم از بخش تولیدی بوده است می توان گفت نرخ قیمت های فروش عمده و مناسبی را دارا هستند. و همچنین قیمت فروش پشمک فله میوه ای الیافی با نوع لقمه ای میوه ای تا حدودی با اختلاف نرخ قیمت فروش همراه هستند.

پشمک میوه ای فله

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک لقمه 25 گرمی

خرید پشمک لقمه میوه ای ۲۵ گرمی حاج عبدالله

پشمک لقمه ۲۵ گرمی که به پشمک دانش آموزی نیز معروف هستند از برندهای متعددی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام