بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , مرداد ۳۱ ۱۳۹۸
خانه / پشمک آرامیس / عرضه پشمک شیری شکلاتی اسکار و استار آرامیس

عرضه پشمک شیری شکلاتی اسکار و استار آرامیس

عرضه پشمک شیری شکلاتی را می توان از جمله عمده تولیدات در بین تمامی تولید کنندگان پشمک دید و نام برد. و یکی از نمونه های تولیدی این پشمک شکلاتی شیری عرضه شده عبارتند از پشمک های شکلاتی اسکار و استار از تولیدات پشمک آرامیس تبریز بوده است.

خرید پشمک شکلاتی

انواع پشمک شیری شکلاتی تولید شده

پشمک را از دسته تنقلات شیرینی قرار داده اند که از هر لحاظی می توان گفت خوشمزه و دلنشین بوده است. پس همراه با نمونه های متنوعی تولید و در بازار فروش عرضه شده اند. اما تولیدات انبوه و عمده از این پشمک ها مربوط به پشمک های شیری شکلاتی از نوع لقمه ای بوده اند. که البته این روزها می توان شاهد تولیدات متنوع از این پشمک های لقمه ای با تنوعی بالا از طعم و مزه ها بوده باشیم.

تولیدات پشمک آرامیس در بازار

یکی از این تولید کنندگان پشمک در کشور پشمک های آرامیس بوده است که این تولید کننده عرضه ی محصولات متنوعی از پشمک ها را دارا می باشد که بخشی از تولیدات را مرتبط با تهیه و تولید پشمک های شیری شکلاتی ان هم با طعم های مختلف از بسته بندی های متنوع قرار داده است. پس هر یک از تولیدات در بخش های از بازار ایران همراه با متقاضیان خرید می باشد. مانند:

 • پشمک شیری شکلاتی استار
 • پشمک شیری شکلاتی اسکار
 • پشمک شیری گزی
 • پشمک شیری شکلاتی کادویی
 • پشمک شیری شکلاتی ستندی
 • پشمک شیری شکلاتی دبل چاکلت
 • پشمک شیری شکلاتی صادراتی

فروش پشمک ایران

ویژگی تولیدی پشمک استار و اسکار آرامیس

در بین این تولیدات انبوه و عمده از نوع پشمک های شیری شکلاتی آرامیس می توان به مدل پشمک های تولیدی از بسته بندی های کادویی نوع استار و اسکار ان اشاره کرد که خصوصیت تولیدی این پشمک از نوع لقمه ای با طعم ارائه شده در این بخش بوده است که نوع بسته بندی پشمک استار همانطور که از نام ان پیداست به شکل ستاره و بسته بندی اسکار به صورت استوانه ای شکل بوده است. وزن بسته بندی ۴۰۰ گرمی و همراه با ۴ طعم مخصوص این مدل تهیه و تولید می گردد اعم از:

 1. پشمک اسکار- استار وانیلی
 2. پشمک اسکار – استار کلاسیک
 3. پشمک اسکار – استار تلخ
 4. پشمک اسکار – استار کاپوچینو

قیمت پشمک صادراتی

نمایندگی فروش انواع پشمک شیری شکلاتی

این بخش از نمایندگی فروش اینترنتی و عمده ی محصولات تولیدی پشمک اعم از آرامیس و دیگر برندهای تولید کننده ی پشمک تبریز و یزد در سرتاسر بازار ایران و همچنین تهیه و تامین بازار صادراتی ارائه می گردد. پس تنوعی از برندها با تولیدات برندهای مختلف همراه با طعم های گوناگون از تولیدات پشمک ها با نارلترین نرخ قیمت فروش عرضه می شود.

خرید پشمک آرامیس

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک با طعم هل

خرید مستقیم پشمک شکلاتی رشته ای شلاله

خرید پشمک شلاله به صورت مستقیم از درب کارخانه در این مرکز فروش اینترنتی ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام