بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , مرداد ۳۱ ۱۳۹۸
خانه / پشمک تک سرپیچ / عرضه پشمک لقمه ای تک سر پیچ شکلاتی

عرضه پشمک لقمه ای تک سر پیچ شکلاتی

عرضه پشمک لقمه ای این بخش از بازار اینترنتی عمده فروشی پشمک ایران این بار از برند تولید کننده ی پشمک دوستی تبریز بوده است. نمونه ی عرضه شده ی ان از پشمک های لقمه ای شکلاتی شیری تک سر پیچ بوده است.

پشمک ایران تبریز دوستی

همانطور که گفته شده است تنقلات شیرین در بازار شیرینی شکلات بسیار متنوع بوده است. این تنقلات شیرین ایرانی گرچه متنوع بوده اند می توان اشاره ای به وارد دیگر انواع تنقلات شیرین اعم از شکلات های مختلف کرد. اما موضوع این بخش که در ارتباط با تنقلات شیرین و سوغاتی تبریز چون پشمک بوده است می توان گفت که تولید کنندگان بسیاری را چون گز اصفهان در خود جای داده است. برای مثال یکی از برندهای تولید کننده ی این پشمک با نام تجاری دوستی معرفی می شود. این شرکت تولید کننده در کنار تولیدات متنوع و انبوهی از پشمک های الیافی و لقمه ای خوشمزه یکی دیگر از تنقلات شیرین و خوشمزه ی دیگر چون بستنی را نیز دارا می باشد.

عرضه پشمک لقمه ای

انواع تولیدات پشمک لقمه ای دوستی

خب خط تولید این برند پشمک دوستی شامل تولیدات پشمک های الیافی با لقمه ای بوده است. اما از بین این انواع پشمک های لقمه ای می توان به موارد و نمونه های زیر اشاره کرد که باعث آشنایی بیشتر شما با تولیدات این برند می گردد.

  1. پشمک لقمه ای- دوسر پیچ فله
  2. پشمک لقمه ای- تک سر پیچ فله
  3. پشمک لقمه ای- دو سر پرس فله
  4. پشمک لقمه ای- کادویی فانتزی
  5. پشمک لقمه ای- کادویی طاووس
  6. پشمک لقمه ای- کادویی مکعبی
  7. پشمک لقمه ای- دوسر پرس زیپ دار
  8. پشمک لقمه ای- کادویی چشمی
  9. پشمک لقمه ای- کادویی صندوقی
  10. پشمک لقمه ای- دوسر پیچ استندی

عرضه پشمک لقمه ای

خصوصیت پشمک تک سرپیچ دوستی

اما نمونه ی درنظر گرفته شده که از تولیدات پشمک های لقمه ای تک سر پیچ بوده است باید گفت که خصوصیت تولیدی این پشمک از نوع لقمه ای با روکش های شکلاتی شیری بوده است و وزن کارت های ان شامل دو بسته ی دو و نیم کیلویی می گردد. و طعم تولیدی در نظر گرفته شده برای این مدل پشمک وانیلی بوده است.

عرضه پشمک لقمه ای

نمایندگی فروش اینترنتی پشمک دوستی

پشمک دوستی در بخش های مختلفی از بازارهای ایران همراه با نمایندگی فروش بوده است. و این بازار فروش اینترنتی را نیز می توان از جمله نمایندگی های فروش این برند معرفی کرد که دسترسی و خرید آسان را برای عمده خریداران فراهم ساخته است. پس در این مرکز علاوه بر عرضه ی نوع پشمک های لقمه ای شکلاتی شیری تک سر پیچ می توانید دیگر انواع لقمه ای را نیز درخواست دهید.

عرضه پشمک لقمه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش عمده پشمک شلاله

خرید عمده پشمک لقمه ای شلاله

پشمک لقمه ای شلاله یکی از برندهای عرضه کننده ی پشمک در بازار ایران تبریز …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام