بازرگانی گز آراد
شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۸
خانه / پشمک الیافی / فروشگاه اینترنتی پشمک الیافی وانیلی عمده

فروشگاه اینترنتی پشمک الیافی وانیلی عمده

فروشگاه اینترنتی پشمک در بازار ایران را می توان مجموعه ای از وب سایت های آنلاینی معرفی کرد که انواع پشمک تولیدی نوع لقمه ای الیافی را به صورت عمده و جزئی عرضه می نماید که پخش این مرکز عمده تولیداتی از پشمک های الیافی وانیلی بوده است.

فروشگاه اینترنتی پشمک

انواع پشمک وانیلی تولید شده در بازار

از انواع پشمک های تولید و عرضه شده در بازار با اینکه می توان تنها به دو مدل از نوع لقمه ای و الیافی ان اشاره کرد تنوع در تولید را طعم و مزه های ارائه داده شده از سمت تولید کنندگان بوده است. تنوع دیگر حاصله در تولید پشمک مدل های بسته بندی از پشمک ها می باشد. برای مثال نمونه ی در نظر گرفته شده مربوط به تولیدات پشمک وانیلی می باشد که از طعم های اصیل و سنتی از گذشته تا به امروز می باشد.
این پشمک وانیلی تولید شده در بازار می تواند از نوع لقمه ای و یا الیافی بوده باشد که نوع الیافی ان همان مدل های ساده ی پشمک های رشته ای می باشد اما نوع لقمه ای ان پشمک های با روکش شکلاتی کاکائویی و یا شیری را شامل می گردد.

 1. پشمک الیافی عروسکی- وانیلی
 2. پشمک الیافی پاکتی- وانیلی
 3. پشمک الیافی کادویی- وانیلی
 4. پشمک لقمه کادویی- وانیلی
 5. پشمک لقمه فله- وانیلی
 6. پشمک الیافی فله- وانیلی

فروشگاه اینترنتی پشمک

معرفی تولیدات پشمک الیافی تبریز یزد

و اما تولیدات ارائه شده از این پشمک های الیافی بخش تبریز و یزد باید گفت که تولیدات همانند گز ایران مربوط به پایتخت تولیدی ان تبریز با یزد بوده است. و در این دو مرکز قطب های تولیدی بسیاری به چشم می خورد که هر یک تولیدات متنوعی از انواع پشمک ها اعم از لقمه ای و یا الیافی را ارائه می دهد. و طبق معرفی که در بخش قبل صورت گرفت مدل های مختلف از بسته بندی با نوع فله ای بوده است. و اما برندهای عرضه کننده ی این پشمک الیافی عبارتنداز:

 • پشمک الیافی حاج عبدالله
 • پشمک الیافی حاج یعقوب
 • پشمک الیافی شلاله
 • پشمک الیافی دوستی
 • پشمک الیافی شرنیک
 • پشمک الیافی حاج عباس

فروشگاه اینترنتی پشمک

فروش عمده پشمک وانیلی الیافی در فروشگاه اینترنتی

پس به این ترتیب می توانید در این فروشگاه اینترنتی عرضه کننده ی عمده تولیدات متنوع از پشمک ها اعم از الیافی وانیلی و لقمه ای شکلات دار با طعم های مختلف چون وانیلی و غیره را به سادگی در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین و مناسب ترین نرخ قیمت خریداری نماید که به طور مستقیم از بخش تولیدی این خرید صورت می گیرد. سفارشات ارائه و به ثبت رسیده از عمده خرید ها علاوه بر تامین و پخش بازار داخل بخشی نیز در جهت صادرات به کشورهای مختلف تهیه و ارائه می گردد.

فروشگاه اینترنتی پشمک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک 60 گرمی

قیمت پشمک صادراتی الیافی ۶۰ گرمی

قیمت پشمک صادراتی نوع الیافی را سفارشاتی از تولیدات گوناگون پشمک می توان دسته بندی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام