بازرگانی گز آراد
دوشنبه , آبان ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / پشمک تبریز / فروشگاه اینترنتی پشمک لقمه ای یزد تبریز

فروشگاه اینترنتی پشمک لقمه ای یزد تبریز

فروشگاه اینترنتی پشمک این مرکز یک فروشگاه آنلاین عرضه کننده ی پشمک به صورت عمده در امر صادرات و پخش در بازارهای داخلی بوده است. در این فروشگاه اینترنتی نوع پشمک ها از پشمک های لقمه ای با الیافی بوده است که می توان گفت شامل برندهای مختلفی نیز می باشد.

فروشگاه اینترنتی پشمک

پشمک سوغات یزد و تبریز

پشمک را از دسته تنقلات شیرینی معرفی می کنیم که در نوع الیافی با لقمه ای تهیه و تولید می شوند. که هر دو برای خود بازار فروش متفاوتی را دارا می باشد. این پشمک سوغاتی یزد با تبریز بوده است که نوع پشمک های یزدی را می توان گفت به صورت سنتی تهیه و تولید می شود در حالی که این پشمک های تبریز به شیوه های صنعتی و مدرن عرضه می گردند که البته این تولیدات پشمک های صنعتی در یزد نیز به چشم می خورد. سوغات تبریز و یزد یعنی پشمک با اینکه در بازارهای داخلی پرفروش و پرطرفدار نیز می باشد می توان دید که در امر صادرات نیز پررونق و پرفروش بوده است.

فروشگاه اینترنتی پشمک

ایا تولیدات پشمک یزد با تبریز متفاوت است؟

اینکه بین تولیدات پشمک های یزد با تبریز تفاوت وجود دارد باید اینطور بیان کرد که تفاوت بین تولیدات پشمک های تبریز با یزد در نوع مدل و طعم های تولیدی انها بوده است و تفاوت دیگر مربوط به نام برند تولیدی ان می باشد که هر بخش تولیدی محصولات خود را با نام تجاری متفاوتی روانه ی بازار مصرف می کند. ولی تولید کنندگان پشمک تبریز به مراتب بیشتر از تولید کنندگان پشمک در یزد بوده است برخی از این تولید کنندگان پشمک کشور اعم از:

 1. پشمک حاج عبدالله
 2. پشمک حاج عین الله
 3. پشمک حاج یعقوب
 4. پشمک آرامیس
 5. پشمک آدلین
 6. پشمک شلاله
 7. پشمک حاج خلیفه
 8. پشمک قصر
 9. پشمک شرنیک

فروشگاه اینترنتی پشمک

انواع تولیدات پشمک لقمه ای

و اما یکی از پرفروش ترین این پشمک های تولیدی همان پشمک های لقمه ای بوده اند. این پشمک های لقمه ای بالاترین تنوع در طعم و مزه با بسته بندی را به خود اختصاص داده است. و همچنین در امر صادرات با اینکه نوع پشمک های الیافی پرطرفدار تر بوده اند ولی این سفارشات پشمک های لقمه ای در بین انها نیز به مراتب دیده می شود. حال اگر بخواهیم معرفی کوتاهی از این پشمک های لقمه ای داشته باشیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشمک میوه ای- لقمه ای
 • پشمک نسکافه- لقمه ای
 • پشمک تلخ- لقمه ای
 • پشمک شکلاتی- لقمه ای
 • پشمک شیری- لقمه ای
 • پشمک نعنایی- لقمه ای
 • پشمک زنجبیلی- لقمه ای

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

مرکز عرضه ی عمده پشمک لقمه ای

پس به این ترتیب می توانید این سفارش خرید عمده از انواع و اقسام گوناگون پشمک های لقمه ای به صورت اینترنتی را در این بخش از فروشگاه اینترنتی تهیه نماید. و این فروش و عرضه ی انواع پشمک های لقمه ای همراه با طعم های متنوع و بسته بندی های مختلف را دارا می باشند که می توانید از بین نمونه های ارائه شده انچه مدنظر برای خرید را دارید انتخاب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک حاج اکبر

فروش پشمک لقمه ای حاج اکبر

پشمک لقمه ای حاج اکبر در بازار را می توان از تولیدات پشمک های بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام