بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک با روکش شکلات / فروشگاه پشمک حاج عبدالله با مغز پسته و روکش شکلاتی

فروشگاه پشمک حاج عبدالله با مغز پسته و روکش شکلاتی

فروشگاه پشمک در صفحات مختلف از وب سایت ها می تواند مربوط به برندهای خاصی بوده باشد. و یکی از این فروشگاه اینترنتی پشمک در ارتباط با پشمک حاج عبدالله بوده است که فروشگاه پشمک حاج عبدالله برگرفته از محصولات متنوع پشمک ها اعم از پشمک با مغز پسته و روکش شکلات می باشد که همراه با نمایندگی های فروش در بخش های مختلف عرضه کننده ی محصولات بوده است.

فروشگاه پشمک حاج عبدالله

فروشگاه های اینترنتی پشمک ایران

همانطور که گفته شد فروشگاه اینترنتی پشمک مجموعه ای از انواع و اقسام برندهای تولید کننده ی پشمک در کشور بوده اند. و این فروشگاه اینترنتی پشمک نیز از دسته وب سایت های عرضه کننده ی عمده ی اقسام گوناگون تولیدات نوع پشمک بوده است. پشمک های عرضه شده در این مرکز و فروشگاه انلاین جمعی از برندهای تولید کننده ی پشمک تبریز با یزد بوده است. که شامل نوع پشمک های الیافی با لقمه ای بوده اند.

محصولات پشمک حاج عبدالله

این برند تولید کننده ی پشمک که از توابع تبریز بوده است یکی از مشهورترین و سرشناس ترین برندهای تولیدی پشمک ایران بشمار می رود. این برند تولید کننده متنوع ترین نوع پشمک در ایران را دارا بوده است. که محصولات تولیدی این پشمک حاج عبدالله اعم از:

  • پشمک لقمه ای شکلاتی شیری
  • پشمک لقمه ای میوه ای
  • پشمک لقمه ای الیافی کادویی
  • پشمک لقمه ای الیافی پاکتی
  • پشمک لقمه ای مغزدار
  • پشمک الیافی عروسکی
  • پشمک لقمه ای دانش آموزی

و دنیای از انواع و اقسام دیگر پشمک ها را دارا بوده است که تمامی انها در طراحی های مدرن و زیبا از بسته بندی ها را دارا بوده اند و در بازار به فروش می رسند.

قیمت عمده پشمک

خصوصیت پشمک با مغز پسته و روکش شکلاتی

یکی از تولیدات این برند پشمک حاج عبدالله پشمک با مغز پسته و روکش شکلاتی بوده است. این پشمک که همراه با مغز پسته و روکش شکلاتی بوده است را می توان گفت که با نام پشمک گزی معروف بوده است که ترکیباتی از مایه ی گز با پشمک را به همراه دارد که می توان به وجود تکه های مغز پسته در این پشمک اشاره کرد. با اینکه تمام محصولات تولیدی این برند خوشمزه بوده اند این پشمک گزی از دیگر نمونه های خوشمزه ی پشمک بوده است.

بازار پشمک گز شکلاتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک نسکافه ای

قیمت پشمک لقمه ای شکلاتی وانیلی

پشمک شکلاتی وانیلی با روکش های شکلات های شیری و کاکائویی و همچنین طعم های …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام