بازرگانی گز آراد
پنج شنبه , تیر ۱۲ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوستی / فروش انواع پشمک لقمه ای دوستی

فروش انواع پشمک لقمه ای دوستی

پشمک لقمه ای دوستی که از انواع گوناگون طعم با بسته بندی های شیک کادویی همراه بوده است قیمت فروش متفاوتی را دارا هستند که همراه با فروش کیلویی و بسته بندی روانه ی بازار مصرف می نماید.

پشمک شکلاتی

پشمک لقمه ای در انواع گوناگون

متداول ترین نوع و مدل پشمک موجود در بازار تولیدات نوع پشمک های لقمه ای بوده اند که البته تنوع در تولیدات نوع پشمک های الیافی بستگی به مدل های بسته بندی انها دارد و می پردازیم به تولیدات انواع گوناگونی از پشمک های لقمه ای که همراه با خصوصیت و ویژگی های مختلف در تولیدات همراه هستند و روانه ی بازار مصرف شده اند به این ترتیب:

 1. پشمک با انواع طعم میوه
 2. پشمک با انواع طعم اسانس
 3. پشمک در نوع مغزدار پسته فندوق
 4. پشمک با انواع سلفون پیچ
 5. پشمک بصورت کیلویی
 6. پشمک بصورت کادویی

عرضه انواع پشمک لقمه ای

انواع پشمک لقمه ای تولید دوستی

دسته ی بندی تولیدات صورت گرفته از پشمک های لقمه ای این برند چون پشمک دوستی را می توانید در چندین و چند نمونه ی سلفون پیچ با طعم های گوناگونی دید و معرفی کرد. البته وجود هر یک از مدل های پشمک لقمه ای دوستی نیز همراه با تنوع بالای از بسته بندی های کادویی شکل نیز بوده اند اما نوع سلفون پیچ با طعم خاص تولیدی پشمک های دوستی عبارتنداز:

 • پشمک تافی بدون مغز شکلاتی
 • پشمک تافی مغزدار شکلاتی
 • پشمک دوسر پرس لقمه
 • پشمک دوسر پیچ لقمه
 • پشمک تک سرپیچ لقمه

عرضه پشمک لقمه ای عرضه پشمک لقمه ای  عرضه پشمک لقمه ای عرضه پشمک لقمه ای

رایج ترین نوع پشمک لقمه دوستی موجود در بازار

همانطور که گفته شده است تولیدات نوع پشمک های لقمه ای دوستی متنوع بوده اند از جنبه های مختلف چون بسته بندی تا طعم های متفاوت. اما نمونه های رایج و پرفروش این پشمک های لقمه ای در بازار فروش اغلب نمونه های پشمک لقمه ای شکلاتی با طعم وانیلی کاکائویی و طعم های چون دارچینی زنجبیلی خریداری می گردد.

عرضه پشمک لقمه ای

عمده فروشی پشمک لقمه ای دوستی

عمده فروشی صورت گرفته از تولیدات برند پشمک دوستی در این بخش بصورت آنلاین امکان خرید فروش و عرضه در سرتاسر بازارهای جهانی را ممکن ساخته است تا در کمترین زمان بهترین های صورت گرفته از تولیدات نوع پشمک های لقمه ای با الیافی از طعم های گوناگون این برند محبوب پشمک ایران تبریز دوستی را به سادگی خریداری نمایند.

قیمت پشمک دوسر پیچ

عمده سفارشات به ثبت رسیده ی این مرکز اغلب جهت توزیع و پخش در مراکز مختلف کشوری با عمده سفارشات صادراتی به کشورهای جهانی من جمله کشورهای همسایه، حاشیه ی خلیج فارس با کشورهای چون روسیه در حال ارسال هستیم.

قیمت پشمک دوسر پیچ صادرات عمده پشمک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک شکلانی

قیمت پشمک لقمه ای حاج عبدالله

ایا قیمت پشمک های لقمه ای با الیافی متفاوت بوده است؟ ایا این قیمت های …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام