بازرگانی گز آراد
سه شنبه , اسفند ۲۰ ۱۳۹۸
خانه / پشمک الیافی / فروش پشمک صادراتی لقمه الیافی به دبی

فروش پشمک صادراتی لقمه الیافی به دبی

فروش پشمک صادراتی به کشورهای مختلفی از جهان ارسال می گردد. براي مثال يکی از صادرات صورت گرفته صادرات پشمک لقمه ای اليافی به بازار دبی بوده است که برگرفته از برندهای توليد کننده ی برتر پشمک تبريز مي باشد.

فروش پشمک صادراتی

ليست توليدات پشمک لقمه ای صادراتی

ليست توليدات پشمک در بازار ايران متشکل از توليدات سه مدل پشمک به نام هاي پشمک لقمه اي اليافي با پشمک چوبي بوده است حال وجود هر يک را نيز مي توان همراه با تنوعي از بسته بندي ديد.

فروش پشمک صادراتی

اما معرفي ليست توليدات پشمک لقمه ای مناسب براي بازار صادرات و يا پخش داخل که پخش هر دو مرکز در يک سطح و مدل بوده است در درجه ي اول داراي کيفيت بالاي بوده اند و در کنار تنوع بسته بندي از مدل سلفون پيچ ها را شامل هستند. انچه باعث متنوع تر شدن دنياي توليدات پشمک های لقمه ای گرديده است طعم هاي لحاظ شده و درنظر گرفته شده براي انها مي باشد بنابراين ليست پشمک های لقمه ای صادراتی را ما با معرفي انواع طعم انها نام مي بريم.

 1. پشمک صادراتی لقمه_ شکلاتی
 2. پشمک صادراتی لقمه_ شیری
 3. پشمک صادراتی لقمه_ زنجبیلی
 4. پشمک صادراتی لقمه_ دارچینی
 5. پشمک صادراتی لقمه_ زعفرانی
 6. پشمک صادراتی لقمه_ میوه ای
 7. پشمک صادراتی لقمه_ نسکافه ای
 8. پشمک صادراتی لقمه_ تلخ
 9. و … .

فروش پشمک صادراتی

معرفی سفارشات پشمک صادراتی اليافی

خب در امر صادرات پشمک ايران علاوه بر اينکه توليدات نوع پشمک هاي لقمه اي در اولويت قرار دارند مي توان گفت حجم بالاي از توليدات پشمک هاي اليافي نيز روانه ي بازار صادرات به کشورهاي مختلف نيز مي گردد.

فروش پشمک صادراتی

حال انچه از اين توليدات پشمک هاي اليافي نيز در بازار صادرات عرضه مي شود همچون پشمک هاي لقمه اي برگرفته از طعم هاي متنوع اما با مدل هاي متفاوت از بسته بندي که ليست صادرات پشمک اليافی را مي توان از مدل هاي بسته بندي اين پشمک معرفي کرد که عبارتنداز:

 • پشمک الیافی لیوانی
 • پشمک الیافی عروسکی
 • پشمک الیافی سطلی
 • پشمک الیافی پاکتی
 • پشمک الیافی کیسه ای
 • پشمک الیافی زیپ دار

فروش پشمک صادراتی

بالاترين سفارش صادراتي پشمک کدام است؟ لقمه ای يا اليافی

اما اينکه بالاترين سطح سفارشات براي صادرات پشمک کدام يک از مدل توليدات صورت گرفته است بايد گفت هر دو مدل توليدي صادراتي يکسان و در يک سطح را دارا هستند. چون بازار پخش و خريد خواهان هر دو مدل ارائه شده از توليدات پشمک بوده است با اين تفاوت که صادرات به کشورهاي مختلف متفاوت صورت مي گيرد.

پشمک لقمه ای کاکائویی

مرکز فروش عمده پشمک صادراتي به دبی

در اين مرکز فروش اينترنتي عمده پشمک هاي صادراتي براي ارسال به بازار دبي و يا هر کشور حاشيه ي خليج فارس و غيره را مي توانيد در اين مرکز با پيشنهاداتي از توليدات متنوع انواع پشمک ها روبه رو شويد و انتخابي از بهترين هاي پشمک تبريز در دنياي از طعم و مدل هاي بسته بندي زيبا و شکيل تهيه و خريداري نمايد.

پشمک لقمه ای زعفرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک نسکافه ای

قیمت پشمک لقمه نسکافه ای در بازار

پشمک نسکافه ای در بازار که از نوع تولیدات پشمک های لقمه ای بوده است …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام