بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوسر پرس / فروش پشمک فله زنجبیلی دوسر پیچ لقمه

فروش پشمک فله زنجبیلی دوسر پیچ لقمه

فروش پشمک فله برای پخش در بازارهای ایرانی با صادراتی را نوع پشمک های الیافی با لقمه ای دسته بندی می کنیم که فروش این بخش از پشمک های دوسرپیچ لقمه ای همراه با انواع طعم ها چون زنجبیلی عرضه می گردد.

قیمت خرید پشمک لقمه

تولیدات انواع پشمک لقمه دوسرپیچ

تولیدات پشمک را در دو مدل لقمه ای با الیافی می توان دید که تولیدات هر دو مدل از طعم و مزه های مختلفی همراه است. ولی پرفروش ترین انها را پشمک های لقمه ای دربرگرفته اند. پس در بازار تولید و فروش پشمک این پشمک های لقمه ای را می توان علاوه بر تنوع در طعم در مدل های متنوعی از بسته بندی ها نیز دید. بسته بندی های ارائه داده شده از این پشمک های لقمه ای اعم از:

  1. پشمک لقمه دوسرپیچ
  2. پشمک لقمه تک سرپیچ
  3. پشمک لقمه دو سرپرس

خصوصیت پشمک لقمه زنجبیلی

اما در بین طعم های تولیدی پشمک پرفروش ترین انها را طعم های مختلف نام می بریم چون هر طعم تولید شده طرفداران مخصوص به خود را دارد. برای مثال می توان به تولیدات پشمک لقمه با طعم زنجبیلی اشاره کرد که این گیاه زنجبیل خود با دارا بودن خواصی بی شماری تا حدودی ارزش غذایی این تنقلات شیرین را بالا م برد. تولیدات صورت گرفته از این پشمک های زنجبیلی اعم از نوع فله ای تا بسته بندی شده از اوازن مختلف همراه می باشد. و تولید کنندگان این پشمک زنجبیلی در بازار عرضه شده به شرح زیر می باشند.

  • پشمک زنجبیلی حاج عبدالله
  • پشمک زنجبیلی آرامیس
  • پشمک زنجبیلی دوستی
  • پشمک زنجبیلی آدلین
  • پشمک زنجبیلی حاج عباس
  • پشمک زنجبیلی شیرن وطن

فروش عمده پشمک شیرین وطن

مرکز عمده فروشی انواع پشمک لقمه فله ای

عمده فروشی که از پشمک ها برای صادرات با فروش داخل عرضه می شود تولیدات انواع و اقسام گوناگون از پشمک ها را دربرگرفته است که نوع پشمک لقمه فله ای زنجبیلی پیشنهاد این بخش برای فروش می باشد. پس طبق برندهای معرفی شده هر یک از انها را می توانید در این مرکز درخواست داده و خریداری نماید. سفارشات خرید این پشمک های لقمه فله ی زنجبیلی را می توانید در نوع میکس شده از طعم دیگر تهیه نماید و ان هم پشمک زنجبیلی دارچینی می باشد.

قیمت فروش پشمک کیلویی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات پشمک الیافی و لقمه ای به ارمنستان

صادرات پشمک که از نوع پشمک های الیافی با لقمه ای انتخاب و سفارش داده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام