بازرگانی گز آراد
دوشنبه , مهر ۱۵ ۱۳۹۸
خانه / پشمک لقمه ای / فروش پشمک لقمه ای خوشمزه

فروش پشمک لقمه ای خوشمزه

پشمک لقمه ای از خوشمزه ترین، پرفروش ترین و پرطرفداراترین نوع پشمک تولیدی بازار امروزی در بین تنقلاتی چون پشمک بوده است. فروش این پشمک لقمه ای خوشمزه در بازار پشمک ایرانی را می توانید از برندهای گوناگون پشمک تبریز یزد تهیه و خریداری نماید.

پشمک لقمه ای

تولیدات خوشمزه ی پشمک در بازار

در بازار تنقلات شیرین این پشمک یکی از خوشمزه ترین ها در انتخاب و خرید هر یک از تنقلات شیرین دیگر بوده است. پشمک خوشمزه سوغاتی تبریز با شیرینی سنتی و سوغاتی یزدی بوده است. تولیداتی که از این پشمک خوشمزه در بازار ارائه شده است تولیدات نوع پشمک لقمه ای الیافی می باشد که هر یک طعم متفاوت با مدل های مختلف بسته بندی را دارا هستند.
در واقع می توان این تولیدات خوشمزه از پشمک ها را برندهای عرضه کننده ی پشمک در کشور را نام برد و معرفی کرد که به شرح زیر هستند مانند:

 1. پشمک خوشمزه حاج عبداله
 2. پشمک خوشمزه دوستی
 3. پشمک خوشمزه شیرین وطن
 4. پشمک خوشمزه آرامیس
 5. پشمک خوشمزه ی حاج یعقوب

پشمک لقمه ای

انواع طعم خوشمزه پشمک لقمه ای

با وجود برندهای تولید کننده ی بسیار انچه از تولیدات ارائه گردیده است پشمک های لقمه ای با الیافی بودند که نوع لقمه ای در این بخش برای فروش لحاظ گردیده است. این پشمک لقمه ای خوشمزه همراه با روکش های شکلاتی اما با طعم های گوناگون در بازار بوده اند که در نوع بسته بندی با کیلویی هستند و این طعم خوشمزه ی پشمک های لقمه ای اعم از:

 • پشمک لقمه طعم دار میوه ای
 • پشمک لقمه طعم دار گزی
 • پشمک لقمه طعم دار شکلاتی
 • پشمک لقمه طعم دار زعفرانی
 • پشمک لقمه طعم دار پرتقالی
 • پشمک لقمه طعم دار زنجبیلی

عرضه انواع پشمک لقمه ای

پرفروش ترین پشمک لقمه خوشمزه کدام است؟

طعم های معرفی شده از پشمک های لقمه ای تنها بخش کوچکی از طعم های نام برده شده می باشد هستند شرکت های تولید کننده ی بسیاری که طعم های دیگری را نیز ارائه می دهند اما پرفروش ترین این پشمک های لقمه ای خوشمزه پشمک های لقمه ای شکلاتی شیری وانیلی کاکائویی هستند که در نوع فله ای پرطرفدارترین می باشد.

خرید پشمک شکلاتی

مرکز فروش عمده پشمک لقمه ای خوشمزه آنلاین

فروش عمده آنلاین پشمک خوشمزه ی لقمه ای این مرکز از بازار اینترنتی را می توانید همراه با سفارشات عمده ی خود به ثبت رسانید تا بدون واسطه مستقیم از مرکز تولیدی پشمک تهیه و ارسال گردد که علاوه بر تامین بازار داخل تامین کننده ی بازار صادراتی نیز هستیم پس با ما در ارتباط بوده و از نرخ قیمت های فروش مطلع گردید.

عرضه پشمک لقمه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک لقمه ای

پخش عمده پشمک لقمه ای زعفرانی

پشمک لقمه ای زعفرانی بصورت پخش عمده ای از تنوع تولیدات صورت گرفته شده در …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام