بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوستی / قیمت انواع پشمک دوستی

قیمت انواع پشمک دوستی

قیمت انواع پشمک را با دسته بندی کردن برندهای تولید کننده ی مختلف می توان متفاوت دید. یکی از این تولید کنندگان پشمک تبریز با نام تجاری دوستی محصولات خود را عرضه می نماید. که شامل تولیداتی مرغوب و درجه یک با قیمت مناسب از انواع و اقسام پشمک ها از نوع لقمه ای شکلاتی تا الیافی می باشد.

قیمت پشمک دوسر پیچ

انواع پشمک تولید در ایران

پشمک دوست داشتنی ترین تنقلات در بین کودکان می تواند بوده باشد با این وجود این پشمک های را می توان در مدل های گوناگونی از طرح ها با تنوع طعم و مزه ها تهیه و خریداری نمود به این ترتیب همراه با نرخ قیمت های متفاوتی برای فروش را نیز دارا هستند. در بین تولید کنندگان پشمک تبریز در کشور می توان به پشمک های دوستی اشاره کرد که البته این برند عرضه کننده ی محصولات دیگری نیز بوده است با این وجود نوع پشمک های خود را با قیمت های متفاوت اما مناسب در بازارهای کشور عرضه می نماید. اعم از:

 1. پشمک دوستی
 2. پشمک شیرین وطن
 3. پشمک حاج عبدالله
 4. پشمک حاج عباس
 5. پشمک حاج عین اله
 6. پشمک آدلین
 7. پشمک آرامیس

قیمت پشمک دوسر پیچ

محصولات تولیدی پشمک دوستی

پس برند مدنظر قرار گرفته شده مربوط به تولیدات پشمک دوستی بوده است و این برند تولیدی همانطور که اشاره کردیم تنوعی از پشمک های لقمه ای با الیافی را دارا می باشد که هر یک از انها نیز همراه با طعم های مختلفی نیز بوده اند. این طعم متنوع از پشمک ها نیز همرا با مدل های متفاوت از بسته بندی نیز بوده اند. برای آشنایی بیشتر و معرفی این انواع طعم با بسته بندی پشمک دوستی در ادامه به معرفی برخی از انواع انها می پردازیم.

 • پشمک کادوییی صندوقی- شیری شکلاتی
 • پشمک لقمه دانش آموزی- شکلاتی
 • پشمک لقمه شکلاتی- زعفرانی
 • پشمک لقمه شکلاتی- زنجبیلی
 • پشمک لقمه شکلاتی- دارچینی
 • پشمک کادویی لاکچری- شیری شکلاتی

قیمت پشمک دوسر پیچ

مرکز عرضه انواع پشمک با قیمت مناسب

خب این بخش همانطور که می بینید یک مجموعه ی آنلاین در راستای عرضه ی اینترنتی عمده تولیدات انواع و اقسام گوناگون از تولیدات شیرین تبریز به نام پشمک بوده است. . در این بازار تولیدات پشمک هم با برندهای مختلف و قیمت های متفاوت از انواع گوناگون به فروش می رسد. فروش این بخش که در ارتباط با تولیدات عمده پشمک دوستی برای پخش در بازار داخلی با صادرات درنظر گرفته شده است را می توانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

عرضه پشمک لقمه ای

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پشمک دوسر پیچ

فروش انواع پشمک لقمه ای دوستی

پشمک لقمه ای دوستی که از انواع گوناگون طعم با بسته بندی های شیک کادویی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام