بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک حاج عبدالله / قیمت خرید پشمک کیلویی حاج عبدالله

قیمت خرید پشمک کیلویی حاج عبدالله

قیمت خرید پشمک براساس برندهای عرضه کننده در کشور متفاوت بوده اند. همچنین قیمت خرید پشمک باتوجه به نوع بسته بندی و یا کیلویی بودن ان باز متغیر هستند. قیمت خرید پشمک کیلویی حاج عبدالله هم براساس اینکه متنوع ترین طعم و مزه ها را در تولیدات خود دار به یقین این تفاوت قیمت فروش را دارا می باشد.

فروشگاه اینترنتی پشمک

پشمک ایرانی

در ایران پشمک این شیرینی و سوغاتی تبریز و یزد همراه با برندهای مختلفی روانه ی بازار مصرف می شود. و علاوه بر اینکه در بازار کشور توزیع و پخش می گردد حجم قابل توجهی از تولیدات پشمک هم روانه ی بازار صادرات می گردد. این صادرات پشمک می تواند از نوع لقمه ای با طعم های مختلف با پشمک های الیافی بوده باشند. در اصل طبق تقاضا عرضه می گردد. برای معرفی برخی از این تولید کنندگان پشمک ایران می توان برندهای زیر را معرفی کرد که اعم از:

 1. پشمک حاج عبدالله
 2. پشمک حاج یعقوب
 3. پشمک حاج عین الله
 4. پشمک حاج اکبر
 5. پشمک باباحیدر
 6. پشمک دوستی
 7. پشمک شیرین وطن
 8. پشمک آرامیس
 9. پشمک آدلین

قیمت خرید پشمک کیلویی

تولیدات نوع پشمک در بازار چگونه اند؟

انچه از پشمک ها در بازار می توان تهیه و خریداری نمود پشمک های لقمه ای با الیافی بوده اند حال همانطور که گفته شد از طعم و مزه های جور واجوری نیز همراه بوده اند. پس می توان این انواع طعم مختلف پشمک های لقمه ای و یا الیافی را می توانید در نوع کیلویی با بسته بندی شده تهیه نماید. نوع پشمک بسته بندی که از وزن های مختلف تشکیل شده است همچنین پشمک های کیلویی هم در بسته بندی های دو نیم کیلویی با پنج کیلویی موجود هستند.

قیمت خرید پشمک کیلویی

انواع پشمک کیلویی حاج عبدالله

 • پشمک لقمه شکلاتی- کیلویی
 • پشمک لقمه شیری- کیلویی
 • پشمک لقمه میوه ای- کیلویی
 • پشمک لقمه زنجبیلی- کیلویی
 • پشمک لقمه نعانیی- کیلویی
 • پشمک لقمه کلاسیک- کیلویی
 • پشمک لقمه کاپوچینو- کیلویی

قیمت خرید پشمک کیلویی

فروش انواع پشمک کیلویی با قیمت مناسب

در بازار فروش پشمک کشور با اینکه برند حاج عبدالله معروف و شناخته شده است ولی می توان به وجود دیگر برندها نیز اشاره کرد که عرضه کنندگان پشمک از نوع کیلویی بوده اند. پس قیمت پشمک کیلویی با توجه به برند در این بخش متفاوت به فروش می رسد. و این قیمت خرید پشمک حاج عبدالله در نوع کیلویی با وجود اینکه تنوعی از انواع طعم ها را دارد می توان گفت که قیمت خرید برای انها نیز متغیر می باشد. بنابراین سفارشات خود از انواع پشمک های لقمه ای کیلویی شکلاتی شیری و … را می توانید در این بخش سفارش دهید تا به سادگی بتوانید نیاز بازار کشور به پشمک را تامین نماید.

قیمت خرید پشمک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک حاج عبدالله

عرضه پشمک حاج عبدالله با قیمت مناسب

پشمک حاج عبدالله که در تمامی بازارهای داخلی کشور از طریق نمایندگی های فروش عرضه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام