بازرگانی گز آراد
سه شنبه , مهر ۱۶ ۱۳۹۸
خانه / پشمک ایران / قیمت روز انواع پشمک در بازار

قیمت روز انواع پشمک در بازار

قیمت پشمک در بازار و یا هر تنقلات شیرین دیگری را می توانید با نرخ قمیت های متفاوتی تهیه و خریداری نماید. این قیمت روز پشمک از انواع مختلف در بازار به همین ترتیب براساس نوع و مدل های مختلف ارائه داده شده گاه می توان متغیر دید.

فروشگاه اینترنتی پشمک

معرفی تولیدات روز پشمک در بازار

برای معرفی و آشنایی بیشتر شما عمده خریداران با تولیدات روز پشمک در بازار تولیدات پشمک ایران می توان دید و گفت که شامل همان تولیدات معروف از پشمک های لقمه ای با الیافی می گردند با این تفاوت که هر روزه بر طعم های تولیدی انها افزوده می گردد و در تنوعی از طرح و مدل های جدید بسته بندی از بین برندهای تولید کننده ی مختلف روانه ی بازار مصرف می گردند.
این انواع طعم تولید روز پشمک در بازار به دسته های مختلفی از تولیدات انواع طعم های متنوعی تقسیم بندی می شوند که در ادامه به شرح مختصری از انها می پردازیم.

 1. پشمک با طعم کلاسیک
 2. پشمک با طعم شکلات تلخ
 3. پشمک با طعم میوه ای
 4. پشمک با طعم زنجبیلی
 5. پشمک با طعم دارچینی
 6. پشمک با طعم گل سرخ
 7. پشمک با طعم نعنایی

نرخ قیمت پشمک لقمه

انواع پشمک تبریز و یزد در بازار تولید چگونه اند؟

قطب های تولید کننده ی پشمک ایران چون شیرینی سنتی ایرانی گز که مرکز تولید کننده ی ان در کشور اصفهان با بلداجی بوده است این تولیدات پشمک نیز مختص مرکز تولیدی تبریز با یزد بوده است. تولید کنندگان پشمک تبریز با یزد از یکدیگر متفاوت هستند تفاوت را علاوه بر برندهای عرضه کننده در نوع تولیدات نیز می توان شاهد بود.
این تولیدات پشمک یزد را اغلب می توان دید که در نوع پشمک های الیافی حال نوع کیلویی و یا بسته بندی شده عرضه می گردد در حالی که تولید کنندگان پشمک تبریز تولیداتی عمده از نوع پشمک های لقمه ای با روکش های شکلاتی از طعم های مختلف را ارائه می دهند. برخی از این برندهای معروف تولید کننده ی پشمک در بازار اعم از:

 • پشمک حاج عبدالله تبریز
 • پشمک دوستی  تبریز
 • پشمک  شیرین وطن تبریز
 • پشمک حاج یعقوب تبریز
 • پشمک حاج اکبر تبریز
 • پشمک شرنیک یزد
 • پشمک حاج خلیفه یزد
 • پشمک قصر یزد

فروشگاه اینترنتی پشمک

فروش عمده انواع پشمک در بازار ایران با قیمت روز

قیمت روز فروش عمده پشمک از انواع مختلف چون لقمه ای الیافی در این مجموعه براساس قیمت درب کارخانه ارائه می گردد. در اصل کلیه ی سفارشات به طور مستقیم از مرکز تولیدی تهیه و روانه ی بازر مصرف می گردد و این امر منجر به فروش با قیمت های مناسب تر و به روزی در بازار می گردد. بنابراین برای تهیه ی هر انچه از سفارشات پشمک لقمه ای و یا الیافی حال برای فروش در بازار صادرات و یا بازار داخلی ان را در این مرکز درخواست دهید.

خرید پشمک شکلاتی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه پشمک حیدربابا

فروش اینترنتی پشمک ۱۷۵ گرمی

فروش اینترنتی پشمک بازار ایرانی فروشی عمده از تولیدات انواع و اقسام گوناگون پشمک ها …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام