بازرگانی گز آراد
یکشنبه , تیر ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / پشمک شیری / قیمت فروش پشمک لقمه شیری فله

قیمت فروش پشمک لقمه شیری فله

قیمت فروش پشمک در هر بخشی از بازار کشور با نرخ قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. قیمت فروش پشمک این بخش که در ارتباط با تولیدات نوع پشمک شیری لقمه ای بوده است براساس وجود برندهای گوناگون متفاوت اما مناسب عرضه می گردند. فروش پشمک شیری لقمه ای در نوع فله ای و بسته بندی شده هستند. بنابراین تفاوت قیمت فروش بین هر یک از این دو مدل را می توان احساس کرد.

قیمت فروش پشمک

پشمک چیست؟

پشمک با عبور جریان هوای گرم و مرطوب از روی شکر درست می‌شود. هنگامی که هوای گرم به شکر برخورد می‌کند آن را به صورت نیمه جامد درمی‌آورد. پس از آن به دلیل برخورد جریان ممتد هوای گرم با بلورهای نیمه جامد شکر و همچنین وجود رطوبت هوا، بلورها به صورت رشته‌هایی بلند و باریک درمی‌آیند. برای مصرفِ بلافاصله پس از تولید، این رشته‌ها را بیش‌تر به دور تکه‌ای از چوبی خیس می‌پیچند و برای مصارف به صورتی دیگر پشمک را به شیوه‌های گوناگونی بسته‌بندی می‌کنند. گاهی به شکر مورد استفاده در فرایند تولید پشمک موادی دیگر را مانند اسانس‌های میوه‌ها، قهوه، کاکائو وزعفران می‌افزایند. پشمک سفید رنگ است اما گاهی به آن موادی رنگی می‌افزایند و پشمک‌هایی رنگی یا رنگارنگ تولید می‌کنند.
قیمت فروش پشمک

خواص پشمک

خواص پشمک

شکر موجود در پشمک با توجه به خاصیت آرام بخشی باعث افزایش قدرت تمرکز مغز می شود و در بهبودی بیشتر زخم ا بسیار تأثیر گذار است. هل موجود در پشمک علاوه ر تقویت کردن بدن باعث سرحال شدن شده و روحیه خوش بینی را ایجاد می کند. قند موجود در پشمک دارای کربوهیدرات های ساده ای می باشد که کالری آن ها نسبت به شیرینی های دیگر کمتر است. پشمک دارای کالری، چربی، سدیم، شکر و کلسترول کمتری نسبت به دیگر خواراکیها است لذا می توان به عنوان یک شیرینی و دسر سالم تر آنرا مصرف کرد.

تولیدات انواع پشمک

  1. پشمک لقمه ای
  2. پشمک الیافی
  3. پشمک میوه ای
  4. پشمک رژیمی
  5. پشمک لیوانی
  6. پشمک دبل چاکلت
  7. پشمک گزی
  8. پشمک عروسکی

قیمت فروش پشمک

مرکز خرید فروش انواع پشمک لقمه فله

به این ترتیب در این مرکز خرید فروش عمده ی پشمک ایران می توانید هر انچه از انواع پشمک ها اعم از لقمه ای در طعم و مزه های مختلف با مدل های گوناگون بسته بندی و همچنین نوع پشمک های الیافی از اقسام گوناگون را تهیه و خریداری نماید. سفارشات برای خرید فروش پشمک لقمه در این مرکز بنابر سفارشات مستقیمی که دارا بوده است همراه با نرخ قیمت فروش مناسب تری نیز بوده اند. پس فروش پشمک شیری لقمه فله ی این مرکز همراه با ارائه ی برندهای مختلف بوده است.

قیمت فروش پشمک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک لقمه ای حاج اکبر

خرید پشمک لقمه ای حاج اکبر

پشمک لقمه ای حاج اکبر و یا هر برند تولید کننده ی دیگری تولیدات از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام