بازرگانی گز آراد
دوشنبه , اسفند ۱۹ ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت و خرید پشمک لقمه ای کاکائویی

قیمت و خرید پشمک لقمه ای کاکائویی

پشمک لقمه ای کاکائویی می تواند در نوع روکش شکلاتی و یا لقمه ای الیافی عرضه ی بازار گردیده باشد که قیمت و خرید هر یک از مدل های نام برده متفاوت از یکدیگر بوده اند اما سفارشات خرید عمده با قیمت مناسب عرضه می گردد.

پشمک لقمه ای کاکائویی

مشخصات انواع پشمک لقمه ای روکش دار

قبل از ارائه ی مشخصات انواع پشمک های لقمه ای می پردازیم به تولیدات صورت گرفته و ارائه شده از پشمک های نوع لقمه ای که متنوع ترین مدل در تولیدات این تنقلات شیرین در بین پشمک ها بوده است. بنابراین این انواع پشمک های لقمه ای می تواند در مدل های روکش دار شکلاتی و غیره بوده باشد و یا در نوع پشمک های لقمه ای الیافی، که نوع پشمک روکش دار شکلاتی پرفروش ترین در تمامی بازارها بوده اند.

پشمک لقمه ای کاکائویی

و اما مشخصات انواع پشمک لقمه ای روکش دار می تواند از لحاظ وزن، نوع بسته بندی، ابعاد و غیره متفاوت بوده باشد اما طعم های ارائه شده ی نوع پشمک های روکش دار به شرح زیر می باشد اعم از:

 1. پشمک لقمه روکش دار_ شکلاتی
 2. پشمک لقمه روکش دار_ شیری
 3. پشمک لقمه روکش دار_ میوه ای
 4. پشمک لقمه روکش دار_زعفرانی
 5. پشمک لقمه روکش دار_ نسکافه
 6. پشمک لقمه روکش دار_ نعنایی

پشمک لقمه ای کاکائویی

معرفی تولیدات پشمک با طعم کاکائویی

می دانیم که طعم تولیدی پشمک ها در درجه ی اول سه طعم خاص بوده است که در هر واحد تولیدی عرض می شود و ان هم پشمک با طعم های چون

 1. پشمک با طعم کاکائویی
 2. پشمک با طعم وانیلی
 3. پشمک با طعم زعفرانی

پشمک لقمه ای کاکائویی

این سه طعم اصیل از گذشته تا امروز شناخته شده است اما می توان در بازار امروزی طعم های گوناگونی را تهیه کرد. حال برای معرفی تولیدات صورت گرفته از پشمک ها با طعم کاکائویی را از دسته تولیدات پشمک های رشته ای با لقمه ای دسته بندی کرد که وجود هر یک در بازار به اشکال مختلفی بوده است. مانند:

 • پشمک کاکائویی لقمه روکش دار
 • پشمک لقمه کاکائویی دارچینی
 • پشمک لقمه کاکائویی زنجبیلی
 • پشمک الیافی کاکائویی عروسکی
 • پشمک الیافی کاکائویی سطلی
 • پشمک الیافی کاکائویی کادویی

پشمک لقمه ای کاکائویی

خرید عمده پشمک لقمه ای با قیمت مناسب

بنابراین سفارشات خرید انواع پشمک لقمه ای با طعم کاکائویی می تواند وجود هر یک از مدل های معرفی شده بوده باشد و در بین سفارشات خرید پشمک نوع رشته ای الیافی با طعم کاکائویی را می توانید هر یک از مدل های نام برده را انتخاب نماید. قیمت خرید هر یک از تولیدات صورت گرفته ی این پشمک با طعم کاکائویی متفاوت است در اصل پشمک های کاکائویی الیافی ارزان قیمت تر می باشد و خرید پشمک های کاکائویی نوع لقمه ای در نوع خرید های فله ای پرفروش بوده است.

قيمت خريد پشمک حاج عبدالله

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام