بازرگانی گز آراد
سه شنبه , تیر ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / پشمک حاج اکبر / قیمت پشمک حاج اکبر کیلویی

قیمت پشمک حاج اکبر کیلویی

قیمت پشمک حاج اکبر که بصورت های لقمه ای شکلاتی شیری با نوع الیافی در بازار تهیه تولید و عرضه گشته است متغیر بوده و در این بخش براساس نوع پخش عمده ای که صورت می گیرد با قیمت های مناسب و ارزان از درب کارخانه ارسال می گردد.

پشمک شکلاتی

تولیدات پشمک کیلویی در بازار فروش

پشمک که برپایه و اساس سه مدل پشمک الیافی، لقمه ای با چوبی تهیه و تولید می گردد نوع عرضه ی این محصول در بازار متنوع بوده است. برای مثال بخشی از پخش صورت گرفته در نوع فله کیلویی بوده است و پشمک های کیلویی در بازار در نوع لقمه ای با الیافی موجود هستند.

پشمک قلبی

پشمک کیلویی در بازار فروش از نوع تولیدات لقمه ای با روکش های شکلاتی تنوعی از طعم و مزه ها با مدل های متفاوت سلفون پیچ را دارا می باشند. و نوع کیلویی پشمک های الیافی نیز تنها از چند طعم خاصی بصورت فله ای به فروش می رسد اعم از:

 1. پشمک الیافی وانیلی_ کیلویی
 2. پشمک الیافی کاکائویی_ کیلویی
 3. پشمک الیافی زعفرانی_ کیلویی
 4. پشمک الیافی میکس_ کیلویی

پشمک لقمه ای حاج اکبر

اما وجود این پشمک های کیلویی نوع لقمه ای با روکش های شکلاتی با اینکه دنیای از طعم میوه ها تا طعم اسانس های گوناگونی را دارا می باشند اما بخشی از انتخاب ها در خرید پشمک های لقمه ای شکلاتی مدل سلفون ان بوده است که نمونه های موجود در بازار به شرح زیر هستند.

 1. پشمک لقمه دوسر پرس- کیلویی
 2. پشمک لقمه دوسر پیچ_ کیلویی
 3. پشمک لقمه تک سرپیچ_ کیلویی

پشمک لقمه ای حاج اکبر

انواع مدل پشمک کیلویی حاج اکبر

همچنین باید گفت که وجود پشمک های کیلویی در بازار برگرفته از برندهای تولید کننده ی بسیاری از قطب تولیدی پشمک در تبریز نیز همراه می باشد. برای مثال یکی از برندهای که می توان گفت به خوبی در اکثریت بازارهای فروش ایران معروف، شناخته شده و پرطرفدار گردیده است تولیدات پشمک حاج اکبر بوده است. وجود تولیدات صورت گرفته ی این پشمک حاج اکبر به این ترتیب می باشد.

 • پشمک لقمه ای دوسر پرس
 • پشمک لقمه ای دوسر پیچ
 • پشمک الیافی ۶۰ گرمی
 • پشمک الیافی ۱۰۰ گرمی
 • پشمک الیافی ۳۵۰ گرمی
 • پشمک شکلاتی کیلویی
 • پشمک شکلاتی استوانه ای

قیمت عمده پشمک

مرکز خرید پشمک کیلویی عمده حاج اکبر با قیمت مناسب

و اما قیمت پشمک کیلویی در بازار براساس وجود طعم های مختلف می توان گفت که یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش بوده است. البته تفاوت قیمت فروش در بین برندهای تولید کننده نیز به چشم دیده می شود و این امر به خاطر وجود درجه های کیفی متفاوت در تولید می باشد.

فروش پشمک رشته ای

پس این قیمت پشمک کیلویی حاج اکبر نیز با وجود تنوع در طعم های تولیدی که اعم از شیری شکلاتی با طعم زعفرانی می باشد با کمی اختلاف در نرخ قیمت فروش روانه ی بازار مصرف می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک الیافی

خرید اینترنتی پشمک فله ای

پشمک فله ای که از نوع پشمک های لقمه ای با الیافی می تواند بوده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام