بازرگانی گز آراد
دوشنبه , اسفند ۱۹ ۱۳۹۸
خانه / پشمک الیافی / قیمت پشمک صادراتی الیافی ۶۰ گرمی

قیمت پشمک صادراتی الیافی ۶۰ گرمی

قیمت پشمک صادراتی نوع الیافی را سفارشاتی از تولیدات گوناگون پشمک می توان دسته بندی کرد که فروش نوع پشمک های الیافی ۶۰ گرمی یکی از پرطرفدارترین پشمک صادراتی بوده که با قیمت ارزان عرضه می گردد.

قیمت پشمک حاج اکبر

معرفی انواع پشمک صادراتی بخش تولید

برای لیست کردن و معرفی تولیدات صورت گرفته از نوع پشمک ها در امر صادرات و یا پخش در بازارهای داخلی را به دو دسته تقسیم بندی کرد پشمک الیافی با پشمک لقمه ای روکش شکلاتی.

نوع پشمک الیافی صادراتی که در مدل های بسته بندی شده از وزن های مختلف موجود هستند و نمونه های رایج از تولیدات پشمک صادراتی الیافی به وزن ۶۰ گرم بوده و از بین تولیدات پشمک صادراتی لقمه ای اغلب روکش های شکلاتی شیری در طعم های وانیلی کاکائویی بوده است. و دیگر طعم تولیدی پشمک لقمه ای صادراتی عبارتنداز:

 • پشمک لقمه ای زنجبیلی
 • پشمک لقمه ای دارچینی
 • پشمک لقمه ای زعفرانی
 • پشمک لقمه ای گل محمدی
 • پشمک لقمه ای آناناس
 • پشمک لقمه ای انبه
 • پشمک لقمه ای نارگیلی
 • پشمک لقمه ای عسلی

قیمت پشمک 60 گرمی

انواع تولیدات پشمک ۶۰ گرمی الیافی

انواع تولیدات صورت گرفته از پشمک در نوع الیافی طعم های معروف، اصیل و سنتی هستند که در ادامه معرفی می کنیم و تنوع دیگر در امر تولیدات پشمک الیافی هم مربوط به نوع و مدل های بسته بندی بوده است که وجود هر یک را می توان در وزن های مختلفی دید که نمونه های رایج از این پشمک های الیافی صادراتی به وزن ۶۰ الی ۷۰ گرمی انتخاب می گردد. اما طعم تولیدی این پشمک صادراتی الیافی ۶۰ گرمی اعم از:

 • پشمک الیافی وانیلی
 • پشمک الیافی کاکائویی
 • پشمک الیافی زعفرانی
 • پشمک الیافی میوه ای

قیمت پشمک حاج اکبر

تولید کنندگان پشمک ۶۰ گرمی ایران

مرکز و واحدهای تولیدی پشمک بسیاری در نقاط مختلف کشور می توان نام برد و معرفی کرد که قطب های اصلی تولید کنندگان این پشمک چون تبریز با یزد سالانه مقدار قابل توجهی از این پشمک های الیافی صادراتی را روانه ی بازارهای خارجی می کند.

پخش عمده پشمک در شیراز

که در این بین هستند برندهای تولید کننده ی متعددی که در بازار امروزی صادرات پشمک الیافی به نوعی معروف تر هستند. البته اکثریت این تولید کنندگان صادرات به کشورهای همسایه را دارا هستند مانند:

 1. پشمک دوستی
 2. پشمک بابا علی
 3. پشمک شلاله
 4. پشمک حاج یعقوب
 5. پشمک حاج عبداله
 6. پشمک آدلین
 7. پشمک آرامیس
 8. و … .

قیمت پشمک 60 گرمی
قیمت فروش انواع پشمک الیافی

تولیدات نوع پشمک الیافی دارای طعم های بودند که در بخش قبل معرفی شد. اما علاوه بر تولیدات پشمک های ۶۰ گرمی می توان به وزن های ۱۰۰،۱۷۰ با ۳۰۰ گرمی نیز اشاره کرد که می توان گفت در موارد خاصی این وزن ها برای صادرات انتخاب می گردد.
قیمت پشمک الیافی براساس وزن بسته بندی صورت گرفته تعیین می شود. گاه می توان این قیمت پشمک الیافی را براساس درجه های کیفی نیز مقایسه نمود بنابراین منجر به نوسان قیمت در بازار فروش پشمک می گردد که در مجموع قیمت پشمک الیافی ۶۰ گرمی صادراتی یکی از ارزان قیمت ترین نوع پشمک ها بشمار می رود.

قیمت پشمک 60 گرمی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم ملک محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک حاج عبدالله

نمایندگی صادرات پشمک حاج عبدالله به پاکستان

پشمک حاج عبدالله که دارای تنوعی از تولیدات مختلف پشمک نوع لقمه ای تا الیافی …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام