بازرگانی گز آراد
یکشنبه , تیر ۲۲ ۱۳۹۹
خانه / پشمک دوسر پرس / قیمت خرید پشمک دوسرپرس کاکائویی شیرین وطن

قیمت خرید پشمک دوسرپرس کاکائویی شیرین وطن

قیمت خرید پشمک از لحاظ برندهای تولید کننده ی مختلف متفاوت بوده است. همچنین این تفاوت در قیمت خرید پشمک را می توان از نظر طعم هم دسته بندی کرد و عوامل دیگری که تاثیرگذار بر نرخ قیمت فروش پشمک در بازار ایران بوده اند و در این بخش قیمت خرید پشمک شیرین وطن از نوع دوسرپرس با طعم کاکائویی درنظر گرفته شده است.

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

پشمک تبریز شیرین وطن

شرکت شیرین وطن که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۲ آغاز نمود در زمینه ی تهیه و تولید انواع محصولات غذایی اعم از: بیسکویت، پفی تاب، شکلات و ویفر، کاپ کیک، و کیک لایه ای، شیرینی پشمک تهیه تولید و روانه ی بازار مصرف نمود. هر یک از این انواع محصولات تولیدی شیرین وطن علاوه بر اینکه در بازارهای داخلی عرضه و به فروش می رسد در حال حاضر در امر صادرات نیز فعال بوده است و بخشی از این تولیدات در بازارهای جهانی چون عراق، اروپا، افغانستان، کشورهای عربی و افریقایی صادر می گردد.

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

پشمک دوسرپرس لقمه شیرین وطن

محصول در نظر گرفته شده در این بخش برای خرید فروش در ارتباط با نوع پشمک های لقمه ای کاکائویی با نوع بسته بندی دوسرپرس شده است. این پشمک لقمه ای با روکش های شکلاتی شیری که از طعم کاکائویی همراه می باشد در نوع بسته بندی های فله به وزن یک کیلویی عرضه شده است.

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

انواع پشمک کاکائویی تولید شده

از انواع محصولات و پشمک های کاکائویی تولید شده اعم از برند شیرین وطن تا سایر برندهای تولیدی می توان به وجود نوع پشمک های زیر اشاره کرد.

  • پشمک کاکائویی لقمه ای
  • پشمک کاکائویی الیافی
  • پشمک کاکائویی عروسکی
  • پشمک کاکائویی شکلاتی
  • پشمک کاکائویی شیری
  • پشمک کاکائویی بدون قند
  • پشمک کاکائویی دوسرپیچ
  • پشمک کاکائویی دوسر پرس

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

خرید اینترنتی انواع پشمک کاکائویی لقمه

در این مرکز خرید فروش پشمک نوع پشمک های لقمه ای با طعم های کاکائویی می تواند هر یک از انواع نمونه های معرفی تولید شده بوده باشد و براساس اینکه وزن و بسته بندی های متنوعی را به همراه دارند هر یک همراه با نرخ قیمت متفاوتی بوده اند ولی به طور مستقیم از مرکز تولیدی عرضه می گردد.

قیمت خرید پشمک شیرین وطن

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک کاکائویی

پشمک کاکائویی کادویی لقمه ای

پشمک کاکائویی در بازار فروش را می توان در مدل های پشمک های لقمه ای …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام