بازرگانی گز آراد
چهارشنبه , مرداد ۱۵ ۱۳۹۹
خانه / پشمک الیافی / خرید پشمک میوه ای طالبی توت فرنگی الیافی

خرید پشمک میوه ای طالبی توت فرنگی الیافی

پشمک میوه ای الیافی

پشمک میوه ای الیافی که در نوع پشمک فله ای و یا پشمک های بسته بندی شده در بازار عرضه می شوند در این بخش از مرکز خرید فروشی از تولیدات نوع پشمک الیافی با طعم توت فرنگی و طالبی به همراه سایر طعم ها عمده عرضه می شود.

ویژگی های تولیدی پشمک الیافی فله

مدل های که از این تنقلات شیرین در بازار قابل تهیه و خریداری کردن بوده است پشمک الیافی با پشمک لقمه ای بوده است، تنها این دو مدل را می توان نام برد و دسته بندی کرد. پس می پردازیم به یک توضیح مختصری راجع به تولیدات پشمک الیافی. این پشمک الیافی که در مدل فله ای با بسته بندی شده عرضه می شود ویژگی های خاصی را که دارا بوده است در درجه ی اول شامل طعم های گوناگونی بوده است در کنار ان در تنوعی بالا از بسته بندی ها که همراه با سایزهای مختلف بوده اند روانه ی بازار مصرف شده اند پس اول به ارائه ی لیست تولیدات صورت گرفته از طعم های مختلف پشمک الیافی می پردازیم که اعم از:

 1. پشمک الیافی توت فرنگی
 2. پشمک الیافی طالبی
 3. پشمک الیافی پرتقالی
 4. پشمک الیافی آلبالویی
 5. پشمک الیافی هندوانه ای
 6. پشمک الیافی زعفرانی
 7. پشمک الیافی وانیلی
 8. پشمک الیافی کاکائویی
 9. پشمک الیافی نعنایی
 10. پشمک الیافی گل سرخ

پشمک میوه ای الیافی

و اما از خصوصیت و ویژگی های نوع پشمک الیافی بسته بندی شده می توان اینطور گفت که در سایز، وزن های بالا و پایینی تهیه شده اند که بازار صادرات از پشمک های الیافی را پشمک پاکتی ۶۰ الی ۷۰ گرمی پرفروش ترین بوده است و انچه در بازار داخلی عرضه می شود عبارتنداز:

 • پشمک الیافی بسته بندی ۱۰۰ گرمی
 • پشمک الیافی بسته بندی ۱۵۰ گرمی
 • پشمک الیافی بسته بندی ۳۰۰ گرمی
 • پشمک الیافی بسته بندی ۳۵۰ گرمی

پشمک میوه ای الیافی

مرکز خرید انلاین پشمک میوه ای میکس

مرکز های فروش پشمک در بازار کشور شامل نمایندگی های پخش و فروش از برندهای مشهوری چون پشمک حاج عبداله با دوستی را می توان در نقاط مختلف از بازار کشور دید و یکی از مرکزهای پخش و فروش عمده ی انواع پشمک چون الیافی تا لقمه ای روکش شکلاتی از برندهای متعدد این بخش بوده است که دسترسی سریع برای یک خرید مستقیم از بخش تولیدی را ممکن ساخته است. اعم از سفارشات خرید پشمک الیافی صادراتی تا لقمه ای و فروش بازار داخل را تامین می کند.

پشمک میوه ای الیافی

پس به این ترتیب در این مرکز خرید می توانید این سفارش خرید پشمک میوه ای الیافی خود را از جمله طعم های توت فرنگی، طالبی با پرتقالی به همراه سایر طعم های سنتی بصورت فله کیلویی با بسته بندی های پاکتی خریداری نماید.

پشمک میوه ای الیافی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک الیافی فله

پخش پشمک الیافی فله پرتقالی با قیمت ارزان

پشمک الیافی فله که در مجموعه انواع و اقسام گوناگون طعم ها تهیه و تولید …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام