بازرگانی گز آراد
شنبه , تیر ۲۱ ۱۳۹۹
خانه / پشمک بسته بندی / فروش عمده پشمک رشته میوه ای بسته بندی

فروش عمده پشمک رشته میوه ای بسته بندی

فروش عمده پشمک که در هر بخشی از بازار فروش ایران متغیر بوده است در بازار فروش صادرات نیز به همین ترتیب می باشد. عمده پشمک در نظر گرفته شده برای فروش تولیدات پشمک رشته ای الیافی با انواع طعم ها چون طعم میوه ای در نوع بسته بندی شده می باشد.

فروش عمده پشمک

معرفی انواع بسته بندی پشمک در بازار

در بازار تنقلات شیرین برای دسته بندی کردن هر یک از این انواع تولیدات شیرین از تنقلات را می توان به گروه های مختلفی دسته بندی کرد که جزء تولیدات خاصی از شیرینی جات ها بوده اند. یکی از این انواع تنقلات را پشمک نام برده اند. این پشمک موجود در بازار نیز در ابتدا به صورت الیافی رشته ای بوده است که در طی فرایندی به تولیدات نوع لقمه ای تبدیل می گردد.
اما نوع عرضه ی صورت گرفته از این پشمک ها از لحاظ بسته بندی که تنوع را در تولیدات می توان دید هر برندی بسته بندی های مجزای برای عرضه ی محصولات خود در نظر می گیرد و نمونه های تولید شده و موجود در بازار از این پشمک های بسته بندی عبارتنداز:

 • پشمک بسته بندی پاکتی
 • پشمک بسته بندی زیپ کیپ
 • پشمک بسته بندی کادویی
 • پشمک بسته بندی لاکچری
 • پشمک بسته بندی لوکس
 • پشمک بسته بندی دوسرپیچ
 • پشمک بسته بندی دوسر پرس
 • پشمک بسته بندی تک سرپیچ

فروش عمده پشمک

انواع پشمک طعم دار رشته ای الیافی

گرچه بالاترین سطح بازار فروش را تولیدات نوع پشمک های لقمه ای شکلاتی و دیگر انواع طعم ها تشکیل داده اند اما بحث این بخش هم در ارتباط با تولیدات و فروش پشمک های رشته ای بوده است. این پشمک های رشته ای امروزه نیز در طعم های میوه ای نیز موجود هستند که پایه ی تولیدات عمده ی این پشمک های رشته ای میوه ای را می توان اغلب سفارشات صادراتی دید که البته در بازارهای داخلی نیز عرضه می گردد. و اما طعم های پشمک رشته ای اعم از:

 1. پشمک رشته ای طالبی
 2. پشمک رشته ای پرتقالی
 3. پشمک رشته ای آلبالویی
 4. پشمک رشته ای توت فرنگی
 5. پشمک رشته ای میکس
 6. پشمک رشته ای نعنایی
 7. پشمک رشته ای گل سرخ

فروش عمده پشمک

مرکز عمده فروشی پشمک رشته ای میوه ای درجه یک

فروش عمده پشمک های رشته ای طعم داری که در این بخش درنظر گرفته شده است گرچه تولیدات برندهای مختلف را به همراه دارد اما فروش هر یک را متناسب براساس بازار هر منطقه ای پیشنهاد می دهیم پس همراه با پیشنهادات مختلف از برندهای تولید کننده ی پشمک تبریز با یزد می توانید سفارشات خود را تهیه و خریداری نماید. و همچنین از نظر قیمت فروش باید گفت که پشمک های الیافی رشته ای ارزان قیمت تر بوده اند که نوع رشته ای بسته بندی براساس وزن انها قیمت گذاری می گردد.

فروش عمده پشمک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک بسته بندی

فروش پشمک بسته بندی در انواع طعم

پشمک بسته بندی در انواع طعم را می توان از مجموعه تولیدات پشمک های لقمه …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام