بازرگانی گز آراد
دوشنبه , تیر ۹ ۱۳۹۹
خانه / پشمک تازه / قیمت انواع پشمک لیوانی تازه

قیمت انواع پشمک لیوانی تازه

قیمت انواع پشمک لیوانی براساس اینکه در وزن های گوناگونی تهیه و تولید می گردد متغیر و متفاوت بوده است بنابراین در تنوعی از تولیدات طعم های گوناگون با قیمت ارزان و عمده برای بازار صادرات به عراق، افغانستان، پاکستان و … از تولیدات تازه عرضه می شود.

قیمت فروش پشمک

پشمک تازه الیافی لقمه در بازار

این روزها که کم کم به فصل سرد از سال نزدیک می شویم می بینیم که باز تولیدات این تنقلات شیرین چون پشمک نیز تهیه تولید و به بازار عرضه می شود. در اصل تولیداتی تازه و درجه یک از خوشمزه ترین نوع پشمک های لقمه ای الیافی. گرچه هر دو مدل بازار فروش متفاوتی اما پرفروشی را دارا هستند در جایجای ایران با بازارهای صادراتی عرض می کنند.

فروش عمده پشمک

پس وجود هر یک از این تولیدات تازه ی پشمک های لقمه ای الیافی را می توانید در بازار از طعم های گوناگون، برندهای تولید کننده ی متعدد و متفاوت با مدل های زیبا از بسته بندی که طرح های مختلفی را دارا هستند تهیه و خریداری نماید.

پشمک توت فرنگی

انواع مدل بسته بندی پشمک الیافی

مدل پرفروش از پشمک های تولیدی تازه و درجه یک در اوایل فصل سرد سال را همراه با سفارشات خرید عمده ی پشمک های الیافی می توان شاهد بود پس این پشمک های الیافی تازه تولید علاوه بر اینکه در نوع فله ای برای شرکت های پخش و بسته بندی بهترین گزینه بوده است می توان دیگر مدل های بسته بندی ارائه شده از این پشمک های الیافی را به این ترتیب نام برد.

 • پشمک الیافی لیوانی
 • پشمک الیافی عروسکی
 • پشمک الیافی پاکتی ۶۰ گرمی
 • پشمک الیافی پاکتی ۱۰۰ گرمی
 • پشمک الیافی زیپ کیپ
 • پشمک الیافی سطلی
 • پشمک الیافی کادویی

پشمک توت فرنگی

تولیدات پشمک لیوانی چگونه اند؟

مدل های پرفروش از بسته بندی پشمک های الیافی را می توان اختصاص داد به نوع پشمک های الیافی لیوانی با نوع پشمک های پاکتی ۶۰ گرمی که بالاترین سطح سفارشات و خرید را در بازارهای صادرات دارا بوده است. اما ما می پردازیم در این بخش به تولیدات نوع پشمک های لیوانی که این پشمک های لیوانی در وزن های متفاوت با طعم های اصیل و سنتی تهیه می شوند اعم از:

 1. پشمک لیوانی ۵۰ گرمی
 2. پشمک لیوانی ۷۰ گرمی
 3. پشمک لیوانی وانیلی
 4. پشمک لیوانی کاکائویی
 5. پشمک لیوانی زعفرانی

پخش عمده پشمک شلاله

فروش عمده پشمک لیوانی صادراتی با قیمت ارزان

پس به این ترتیب می توانید در این مرکز پشمک های تازه و درجه یک از نوع لیوانی را با قیمت های ارزان و مناسب برای بازار صادرات با بازار پخش در ایران عمده در این مرکز تهیه و خریداری نماید بنابراین با ما در ارتباط باشید و سفارشات خود از خرید پشمک های لیوانی تازه و درجه یک را به ثبت رسانید.

پشمک لیوانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: Adapashmak@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پشمک دانش آموزی

مرکز فروش پشمک تازه حاج یعقوب

مرکز فروش پشمک حاج یعقوب که بازار پشمک ایران بوده است بهترین فرصت برای عمده …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام